۱۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84285845
۰ نفر

برچسب‌ها

برگزیده جشنواره یاریگران زندگی در زنجان تجلیل شد

زنجان - ایرنا - در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و هنری یاریگران زندگی که پیش از ظهر سه شنبه /۱۷ فروردین ماه/ به صورت سراسری و مجازی برگزار شد، فیروزه پرکاریان از زنجان با اهدای لوح تقدیر و جایزه مورد تجلیل قرار گرفت.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: طرح یاریگران زندگی که شامل تمام حوزه های پیشگیری و مقابله ای است از مهر ماه ۹۸ در این استان آغاز شد که آموزش و پرورش زنجان به عنوان پایلوت آن را اجرا کرد و برگزاری این جشنواره نیز در همین راستا است.

فاطمه رضایی در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: اطلاع رسانی لازم در خصوص برگزاری این جشنواره و ارایه آثار، انجام گرفته بود که در نهایت از ۱۰ هزار اثر ارسالی در سطح کشور تعداد ۱۳ اثر از استان‌های زنجان، کرمان، کرمانشاه، قم، هرمزگان،  اصفهان، مازندران، خوزستان، گیلان و فارس، بر اساس رای داوران به منظور تجلیل و قدردانی برگزیده شد.

وی با بیان اینکه از استان گیلان و فارس به ترتیب ۲ و سه اثر و از هر کدام از هشت استان مابقی نیز یک اثر برگزیده شد، اظهار داشت: از ۳۵۰ مورد اثر ارسال شده از زنجان به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری یاریگران زندگی در نهایت اثر "فیروزه پرکاریان" در بخش "تیزر" با عنوان ورزش و مواد مخدر، توسط داوران این جشنواره برگزیده شد.

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با بیان اینکه نخستین جشنواره فرهنگی هنری طرح یاریگران زندگی به خاطر شیوع ویروس کرونا و عمل به دستورالعمل های ابلاغی و رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به صورت مجازی برگزار شد، ‌افزود: اطلاع رسانی مناسب در خصوص تجلیل از خانم پرکاریان، از یک سو می تواند خدا قوتی باشد برای ارایه کنندگان آثار و از طرفی نیز موجب ترغیب و تشویق برای دیگر علاقه مندان به منظور تهیه و تولید آثار و محتوا در بحث پیشگیری از مواد مخدر باشد.

رضایی گفت: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان از این اقدام استقبال می کند و برای انجام کارها و فعالیت ها در راستای مقابله و پیشگیری از اعتیاد آماده همکاری با افراد و دستگاه ها و نهادها است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =