پشتیبانی از واحدهای تولیدی در اولویت دستگاه ها قرار گیرد

همدان-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با تاکید بر اینکه مانع زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی استان در اولویت دستگاه های متولی قرار گیرد گفت: امسال با رفع گرفتاری و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد این منطقه تلاش می کنیم.

 به گزارش ایرنا، «ظاهر پورمجاهد» روز سه شنبه در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان اظهار داشت: مرکز رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی به صورت شبانه‌روزی آماده کمک به تولیدکنندگان استان است. 

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ مورد از موانع واحدهای تولیدی استان شناسایی و کاربرگ آن‌ها نیز تهیه شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با تاکید بر اینکه رفع موانع واحدهای تولیدی اولویت‌دار در دستور کار قرار گرفته است افزود: دستگاه‌های دولتی و دبیرخانه مرکز رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی، در پیگیری و رفع موانع واحدها تلاش کنند. 

او به ارتقای رتبه کسب و کار استان همدان در فصل تابستان سال قبل گفت: امسال نیز برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد باید تلاش مضاعف داشته باشیم. 

پورمجاهد تصریح کرد: بازدید از واحدهای تولیدی در شرایط کنونی برای حل مشکلات و مانع‌زدایی‌ها گره‌گشا است و تمام دستگاه‌های اجرایی و بانکها در راستای تحقق شعار سال مبنی بر سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها تلاش کنند. 

به گفته وی در سال گذشته ۶۶ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شد که حاصل آن صدور ۲۷۲ مصوبه برای گره گشایی از فعالان اقتصادی استان بود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =