شکوری: فدراسیون فوتبال هند، پرسپولیس را برای نامه‌نگاری قبول ندارد

تهران- ایرنا- معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: فدراسیون فوتبال هند، باشگاه پرسپولیس را برای نامه‌نگاری قبول ندارد و کلیه مکاتبات برای دریافت ویزا باید از طریق فدراسیون فوتبال انجام شود.

به گزارش ایرنا، «ابراهیم شکوری» روز سه‌شنبه در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص ویزای اعضای باشگاه پرسپولیس جهت اعزام به هند، اظهار کرد: کارهای ویزا متاسفانه هنوز انجام نشده اما به صورت شبانه‌روزی در حال پیگیری این موضوع هستیم. بخش‌های دیگر هم باید در این خصوص به ما کمک کنند. البته «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال این موضوع را به صورت جدی پیگیری کرده و امیدواریم این مشکل هرچه زودتر حل شود. 

وی ادامه داد: برای دریافت ویزای هند باید برای هر نفر ۲۸۰ دلار هزینه شود. انگشت‌نگاری و پر کردن فرم‌های مختلف هم یکی از پیچیدگی‌های این موضوع به شمار می‌رود. سعی کردیم طبق هماهنگی‌ و کمک مدیرعامل باشگاه برای تیم پرواز چارتر در نظر بگیریم. شرایط کرونایی هند بسیار حاد است و اگر می خواستیم با پروازهای دیگر به این کشور برویم احتمال می‌رود مشکلات زیادی داشته باشیم. بعد از بازی با نساجی در لیگ به سمت هند پرواز خواهیم کرد.

شکوری در خصوص وضعیت امکانات کشور هند گفت: همه نیازهای تیم را در هند برای فدراسیون‌های دو کشور و AFC ارسال کردیم. محل مسابقه، هتل، ورزشگاه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و امنیتی را طبق چندین نامه اعلام کرده و خواستیم تضمین‌های لازم را در این خصوص به ما بدهند تا مشکلی پیش نیاید. 

او ادامه داد: فدراسیون فوتبال هند، باشگاه پرسپولیس را برای نامه‌نگاری قبول ندارد و کلیه مکاتبات برای دریافت ویزا باید از طریق فدراسیون فوتبال انجام شود. با توجه به حضوری که در گذشته در فدراسیون داشتم، این موضوعات باید از طریق فدراسیون فوتبال صورت بگیرد. 

شکوری در مورد زمان برگزاری دیدار شهرآورد گفت: ما فقط خواستار عدالت هستیم و می‌خواهیم که به همه باشگاه‌ها یکسان نگاه شود. همیشه به برنامه‌ریزی ها احترام می‌گذاریم اما خواهان عدالت نیز هستیم. هر تصمیمی سازمان لیگ و ستاد ملی مقابله با کرونا بگیرند، تابع هستیم اما می خواهیم بازی کنیم و مشکلی برای دیدار با نساجی نیز نداریم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض به شرایط ورزشگاه امام رضا(ع) در دیدار با پدیده خراسان بیان کرد: سازمان لیگ  به این دلیل که تیم حریف در ورزشگاه خودمان، میهمان زیادی داشت ما را جریمه کرد درحالیکه برای هر مسابقه شش کارت در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می‌دهند. نمی‌دانم بلیت فروشی انجام می دهند یا دوستان و آشنایان باشگاه‌ها وارد ورزشگاه می شوند که تعداد بسیار زیادی که حتی در تصاویر تلویزیونی مشخص است در استادیوم دیده می‌شوند. 

وی در خصوص راهکار باشگاه پرسپولیس جهت جلوگیری از لو رفتن ترکیب در فضای مجازی اضافه کرد: مدیریت باشگاه در این خصوص تصمیم‌گیری ویژه کرده است. از هواداران می‌خواهیم که فقط روی حمایت از تیم تمرکز کنند چرا که ممکن است افرادی تیم را وارد حاشیه کنند. خدا را شکر کادرفنی ما بسیار حرفه‌ای است و بازیکنان پرسپولیس چندین دوره به صورت متوالی در  مسابقات آسیایی حضور داشته و موفق عمل کرده‌اند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha