۳۸۸ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان امام خمینی( ره) استان مرکزی گفت: ۳۸۸ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۹ هزار و ۵۰۰ مددجوی زیر پوشش این نهاد حمایتی در سال گذشته پرداخت شد.

«محمدرضا شایسته‌جو» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود : این تسهیلات با هدف رفع نیازهای ضروری و حل مشکلات مددجویان  پرداخت شده است.
وی اظهارداشت: تسهیلات کارگشایی برای نیاز ضروری، ودیعه مسکن و درمان نیز در این مدت  به نیازمندان مورد حمایت در استان مرکزی پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی( ره) استان مرکزی گفت: چهار هزار و ۸۰ مورد  لوازم ضروری با اعتبار ۲۳ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال پارسال خریداری و به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.
شایسته‌جو با اشاره به اینکه تسهیلات کمیته امدادامام خمینی (ره) به صورت قرض‌الحسنه از سوی صندوق امداد ولایت پرداخت می شود گفت: از  افراد نیکوکار برای سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت دعوت می‌شود و  ترویج و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه واقعی در جامعه از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است.

۸۸ هزار و۷۷۶ نفر در قالب ۴۸ هزار و ۴۶۶ خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =