رییس بسیج: در پیک چهارم کرونا در کنار کادر درمان هستیم

تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این سازمان در مقابله با پیک چهارم کرونا در کنار تمامی دستگاه‌های مسئول، وزارت بهداشت و کادر درمان بوده و با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می‌پردازیم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی در سخنانی درخصوص شعار سال مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»  اظهار کرد: مقام معظم رهبری راهبرد امسال را تولید، پشتیبانی‌ها و موانع‌زدایی‌ها تبیین کردند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که با توجه به ظرفیت‌های کشور در حال حاضر هجدهمین اقتصاد موفق دنیا هستیم، افزود: براساس یافته‌های موسسات معتبر بین‌المللی با سلسله توجه به ظرفیت‌های موجود اقتصادمان توانایی صعود به ۶ پله بالاتر را خواهد داشت و راه صعود اقتصاد کشور به پله‌های بالاتر را حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار است.

سلیمانی در ادامه تصریح کرد: تبیین منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر تعریف و پیاده‌سازی نرم‌افزارهایی برای اقتصاد خانوار روستایی و شهری ناظر بر مردمی کردن اقتصاد مقاومتی است.

وی تولید را دلیل وفور کالا در کشور، صادرات کالا، ارزآوری، افزایش ارزش پول ملی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم دانست و تصریح کرد: وظیفه بسیج به میدان آمدن با تمام ظرفیت‌ها برای تحقق این راهبرد تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شروع کار بسیج در راستای تولید از سال‌های گذشته، اضافه کرد: امسال بسیج با آماده‌سازی همه ظرفیت‌ها در سراسر جغرافیای ایران اسلامی به دنبال پیاده‌سازی تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سلیمانی با اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، خاطرنشان کرد: ما هم به عنوان سازمان بسیج مستضعفین در کنار تمامی دستگاه‌های مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه‌ها با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می‌پردازیم.

وی راه مبارزه با کرونا را پیشگیری دانست و مطرح کرد: در اجتماعات مراقبت و پیشگیری‌هایی باید صورت گیرد که  دارای اولویت و ضرورت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تلاش می‌کنیم که این موج هم مدیریت کنیم، ادامه داد: با مدیریت و بازگشت به روند طبیعی با توجه به پیش‌بینی‌ها و تمهیدات اتخاذ شده جهت تولید واکسن بومی، انشاالله در آینده بسیار نزدیک این ویروس منحوس را در کشور تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha