۱۷ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۸
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84285594
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری وارد استان سمنان شد

سمنان- ایرنا- سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری روز سه شنبه به منظور بازدید از چند شرکت دانش بنیان و افتتاح چند طرح علمی و پژوهشی، و حضور در نشست شورای اداری، در قالب سفری یک روزه، به شهرستان شاهرود در شرق استان سمنان وارد شد.

به گزارش ایرنا، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بدو ورود به استان سمنان با حضور در پارک علم و فناوری استان در شهرستان شاهرود گام اول ساختمان کارگاهی رویش فناوری را افتتاح و در ادامه مراکز رشد شماره ۲ و نوآوری آب، انرژی و کشاورزی در این شهرستان را نیز افتتاح می‌کند.

وی در ادامه بعد از بازدید از شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ماشین آلات و همچنین محل پیشنهادی پردیس فناوری و نوآوری (کارخانه نوآوری) ، مرکز نوآوری‌ها و فناوری‌های زمین‌شناسی، معدن و صنایع معدنی را افتتاح می‌کند.

ستاری در ادامه سفر خود به شهرستان شاهرود با حضور در شهرک صنعتی شاهرود از خط تولید شرکت دانش‌بنیان ریخته‌گری دقیق پارس و شرکت دانش‌بنیان شتابدهی نوآوری و تجاری‌سازی فناوری‌های انرژی بازدید می‌کند.

معاون رئیس جمهوری در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان به شهرستان دامغان می‌رود و  با حضور در دانشگاه دامغان ضمن بازدید از نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه دامغان،  آزمایشگاه میکروسکوپ الکترونی FE-SEM  را افتتاح می‌کند.

معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهوری عصر امروز در شهرستان سمنان علاوه بر افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، مرکز رشد پورسینا پارک علم و فناوری استان سمنان را نیز بهره برداری می‌کند و در نشست شورای اداری استان در استانداری نیز حضور می یابد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =