عنابستانی دلیل بیاورد رسیدگی می‌کنیم

تهران - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره پرونده شکایت علی اصغر عنابستانی نماینده مجلس از سرباز راهور گفت: آقای عنابستانی هنوز دلیل و مدرکی مبنی بر این‌که سرباز مشکلی داشته، ارائه نکرده و اگر دلیلی بیاورد رسیدگی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار قضایی ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی روز سه شنبه در حاشیه آیین تکریم و معارفه دادستان نظامی استان تهران در جمع خبرنگاران این مطلب را عنوان کرد.

کیفرخواست پرونده هواپیمای اوکراین امضا شده است 

وی درباره آخرین وضعیت پرونده هواپیمای اوکراین گفت: کار این پرونده در دادسرا تمام و کیفرخواست امضا شد و انشالله در دادگاه در سال جدید رسیدگی می‌شود. 

درمورد طرح بازگشت به سنگر

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره طرح بازگشت به سنگر و خبرهای جدید در رابطه با این طرح اظهارداشت: ما این طرح را به این منظور طراحی کردیم که سربازان تصور نکنند که حالا که از خدمت سربازی فرار کردند دیگر نمی‌توانند برگردند، بعضی از آنها از این موضوع می‌ترسیدند، گفتیم به سنگرهای خود برگردید و خدمت خود را تمام کنید و بعد از پایان خدمت از معافیت‌های قانونی برخوردار شوید.
وی تاکید کرد: آنهایی که هنوز به خدمت برنگشتند، برگردند و تا کنون بیش از ۳۰ هزار نفر در مدت کمتر از دو سال برگشتند.
بهرامی افزود: این ۳۰ هزار نفر فرار از خدمت داشتند و خدمت خود را انجام دادند و از معافیت‌ها هم بهره‌مند شدند. 
وی ادامه داد: به لحاظ اقدامات پیشگیرانه‌ای که انجام دادیم فرار از سربازی کم شده است که این نتیجه خوشایندسازی محیط خدمت، لباس‌ها، غذاها و... و برخورد مسئولان با آن‌ها بوده که بسیار کارساز است.
بهرامی در پاسخ به سوالی درباره سرباز گیلانی و سوءاستفاده از این قضیه گفت: همه ما وظیفه داریم در چارچوب اخلاق رفتار کنیم و مجموعه اسلام اصول دین، فروع دین و اخلاق است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha