۸۶ حادثه دیده از خدمات هلال احمر هرمزگان استفاده کردند

بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: ۸۶ نفر حادثه دیده در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر شامل ۴۷ نفر در حوادث جاده‌ای، ۲۷ نفر حوادث شهری، ۹ نفر در خدمات حضوری و سه۳ نفر در حوادث کوهستان از خدمات این جمعیت استفاده کردند.

مختار سلحشور روز سه شنبه در این خصوص اظهار داشت:‌ ۳۴ تیم در طرح ملی امداد و نجات نوروزی از ۲۵ اسفندماه سال گذشته تا  ۱۵ فروردین ماه امسال به هموطنان خدمات رسانی کردند و در این مدت ۲۱ نفر توسط نیروهای امدادی نجات یافته اند که ۴ نفر بصورت سرپایی درمان و ۱۷ نفر بوسیله آمبولانس هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی منتقل شدند.

وی ادامه داد: ۳۱ مورد حادثه از طریق مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر ثبت و جهت انجام عملیات امدادی به پایگاه های امداد و نجات ارجاع شد و در این مدت ۱۵مورد حادثه جاده‌ای، ۶ مورد حادثه شهری، ۸ مورد خدمات حضوری و ۲مورد حادثه کوهستان  به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری هلال احمر گزارش شده است.

وی اضافه کرد: ۹۶  نفر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در قالب ۳۴  تیم به همراه ۲۳ دستگاه آمبولانس در عملیات‌های امدادی حضور داشتند و شهرستان های رودان، میناب و بندرعباس بیشترین وقوع حوادث را به خود اختصاص داده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =