وزیر جهاد کشاورزی درباره علل گرانی‌ها در مجلس گزارش می‌دهد

تهران-ایرنا- کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی امروز -سه شنبه- با حضور در جلسه علنی مجلس درباره علل گرانی‌های اخیر گزارش می دهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۲۲۵ نماینده آغاز شد.

«احمدامیرآبادی فراهانی»، گزارش وزیر جهادکشاورزی در مورد بررسی علل گرانی‌ها و مشکلات اخیر را دستور کار امروز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

عضو هیات رئیسه مجلس افزود: گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تامین مسکن، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور وگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک نیز در دستور کار مجلس است.

وی عنوان کرد: گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت حقوقی متقابل در امور مدنی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و گزارش این کمیسیون در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل نیز برای دستور کار امروز پیش بینی شده است.

به گفته امیر آبادی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع‌طبیعی‌ومحیط‌زیست در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی، گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی وگزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد استنکاف از اجرای ماده(۱) قانون مدنی از سوی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم دولتهای یازدهم و دوازدهم (در اجرای ماده(۲۳۴)آیین نامه داخلی مجلس) هم در دستور کار نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha