۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۱۰
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 84285209
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۸واحد تولیدی راکد در اردبیل فعال شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار اردبیل گفت: در سال گذشته ۲۸ واحد تولیدی با صرف ۴۰۰ میلیارد تومان در این شهرستان فعال شده و برای ۷۰۰ نفر فرصت شغلی فراهم شد.

به گزارش ایرنا، مسعود امامی یگانه روز دوشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی سلفون پلاستیکی و آب میوه افزود: احیای واحدهای تولیدی راکد و رفع موانع تولید در تحقق منویات مقام معظم رهبری امسال جزو برنامه‌های شاخص است و در این زمینه اقدامات عملی صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و نیمه‌فعال در این شهرستان شناسایی شده و تلاش بر این است مشکلات این واحدها برطرف شود.

او بیان کرد: ایجاد اشتغال پایدار در مناطق محروم از اولویت اساسی مسئولان استان است و برنامه‌ریزی شده امسال با اجرای طرح‌های اشتغال‌زا زمینه رونق اقتصادی در این شهرستان فراهم شود.

فرماندار اردبیل درباره اعطای تسهیلات مشاغل خانگی افزود: یکی ازاولویت‌های  توسعه اشتغال، اعطای تسهیلات مشاغل خانگی است که با ارائه تسهیلات به مشاغل خانگی برای ۲۱۱ نفر شغل ایجاد شده است.

امامی گفت: برای واحد تولیدی سلفون پلاستیکی ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده و برای ۳۵ نفر در این واحد اشتغال مستقیم ایجاد شده ، همچنان‌که برای واحد تولیدی آب میوه ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده و در این واحد نیز برای ۲۷ نفر اشتغال ایجاد شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =