نویدکیا: از فاز هجومی تیمم راضی نیستم؛ «نیازمند» کمک کرد برنده شویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما در فاز هجومی از تیمم راضی نیستم؛ فضاهای خوبی وجود داشت ولی استفاده نشد و کار را برای خودمان سخت کردیم.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش در مقابل سایپا در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: نیمه اول فوتبال خوبی انجام دادیم. سعی کردیم در یک سوم میانی از حریف خوب توپ بگیریم و روی آنها فشار بیاوریم که موفق بودیم. موقعیت‌های خوبی هم ایجاد شد اما در فاز هجومی از تیمم راضی نیستم. فضاهای خوبی وجود داشت ولی استفاده نکردیم و کار را برای خودمان سخت کردیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم باید در کنار استفاده از فضاها از سه امتیاز هم حافظت می‌کردیم. دفاع‌های ما تیم را به خوبی جلو نگه داشتند ولی در ۱۰ دقیقه آخر سایپا فشار زیادی آورد و ۲ فرصت خوب داشت. پیام نیازمند یک توپ فوق‌العاده را از دروازه بیرون آورد و کمک کرد که سه امتیاز را به دست بیاوریم. حیف بود و ما موقعیت‌های زیادی را داشتیم اما به گل‌های بعدی نرسیدیم.

سرمربی سپاهان در پایان راجع به استفاده دیرهنگام از کی‌روش استنلی گفت: سایپا طبیعی بوکه فشار بیاورد. سعی کردیم از کناره‌ها با ارسال‌های خوب موجب شده تا حریف در زمینش بماند اما خیلی موفق نبودیم. کی‌روش دیر به تیم اضافه شده چون سفر طولانی از برزیل داشت. در بازی های بعد از او بیشتر استفاده می‌کنیم و به هماهنگی بیشتر می‌رسیم.

تیم فوتبال سپاهان با ۴۰ امتیاز صدرنشین لیگ بیستم تا به اینجای مسابقات است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =