خدمات امنیت آفرین ناجا مهم و مورد تایید دین است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: خدمات ارزشمند نیروی انتظامی برای جامعه امنیت به همراه دارد که این مساله در نظام دینی بسیار حایز اهمیت و مورد تاکید است.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی عصر دوشنبه در دیدار فرمانده انتظامی استان ضمن تقدیر از خدمات شایسته این نیرو به ویژه در ایام نوروز اظهار داشت: اتخاذ رویکردهای جدید در مهار بحران‌، چالش‌ و آسیب‌های اجتماعی بسیار مهم ارزیابی می‌شود و باید تلاش کنیم با ایجاد فرصت‌هایی نظیر اشتغال کسانی که دچار آسیب اجتماعی نظیر اعتیاد شده‌اند را به جامعه بازگردانیم تا میزان پایداری در بازگشت آن عزیزان ارتقا یابد.

امام جمعه قزوین، تشکیل شورای اندیشه ورز در عرصه رسالت‌های ناجا را امری بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: انجام این مساله می تواند علاوه بر رسالت‌های انجام شده که برای جامعه بسیار مهم و امنیت آفرین است، برنامه‌های جدیدی نیز اتخاذ و اجرایی شود تا شاهد تنوع بیشتر خدمت‌رسانی به مردم باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز امسال خدمات بسیار زیاد و مهمی را به همراه ایجاد امنیت پایدار به شهروندان ارایه داد که این مساله نیز قابل تقدیر و تشکر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =