۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۵۴
کد خبرنگار: 3197
کد خبر: 84285044
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

۲۰ واحد صنفی متخلف در الیگودرز پلمب شد

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی فرمانداری الیگودرز گفت: ۲۰ واحد صنفی در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش ایرنا، منصور رضایی عصر دوشنبه در بازدید در حاشیه بازدید از صنوف سطح شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا، با حضور  اعضای کمیته نظارت و ارزیابی بازار ستاد مدیریت کرونا، تعداد ۲۰  واحد صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده، پلمب شد.

وی افزود: در پی اعلام گزارشی مبنی بر برگزاری مراسم عروسی در یکی از محله های شهر الیگودرز، از ادامه برگزاری مراسم عروسی با حضور اعضای کارگروه رصد مراسمات عروسی، ممانعت به عمل آمد.

معاون سیاسی فرمانداری اظهار داشت: براساس مصوبات ستاد های ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، هر گونه تجمع و ازدحام جمعیت در قالب برگزاری مراسم عزاداری و یا عروسی ممنوع بوده و این اقدام در همین رابطه صورت پذیرفته است.

وی با بیان این مطلب که در اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا به هیچ وجه اغماض نخواهیم کرد، افزود: ایجاد تجمع به عنوان کانون خطر و عامل شیوع کرونا در شرایط کنونی تخلف محسوب می‌شود و به نوعی بازی با جان مردم است که در این رابطه متخلفان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد .

منصور رضایی تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان الیگودرز به لحاظ شیوع بیماری در وضعیت قرمز و خطر کرونا قرار دارد، نظارت از واحدهای صنفی به صورت دوره ای و مداوم به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: از مردم فهیم و با اصالت شهرستان الیگودرز می خواهیم نسبت به رعایت دستورالعمل ها و مصوبات ستاد مدیریت کرونا اهتمام داشته باشند و استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات را مد نظر قرار دهند.

هم اکنون شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز، ازنا، دلفان و سلسله در وضعیت قرمز، دورود در وضعیت نارنجی و  پلدختر، کوهدشت، رومشگان و چگنی نیز در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =