۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۴۹
کد خبرنگار: 2854
کد خبر: 84284993
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار انتظامی استان قزوین

قزوین - ایرنا - رئیس پلیس راه استان قزوین از برخورد و آتش سوزی ۲ دستگاه خودرو در محور "قزوین-زنجان" با یک کشته و۴ مجروح خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سرهنگ "فرهاد ذاکری منش" با بیان این مطلب اظهار داشت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد خودرو پژو تاکسی و ایسوزو در محور "قزوین-زنجان" مقابل کارخانه شیشه "فارسجین"، بلافاصله ماموران پلیس، عوامل امدادی و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه که به آتش سوزی خودرو تاکسی منجر شده بود، متاسفانه یکی از سرنشینان آن به علت شدت جراحات وارده فوت و ۴ نفر دیگر مصدوم که به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه، عدم توجه به جلو از سوی هر ۲ خودرو، علت اصلی این حادثه بوده است.
سرهنگ ذاکری منش به رانندگان توصیه کرد قوانین و مقررات را رعایت و با سرعت مطمئنه و هوشیاری کامل رانندگی کنند و سهم خود را در تأمین امنیت راه ها ایفا کرده و با رعایت قوانین الگوهای عملی مناسبی برای فرزندان خود در آینده باشند تا شاهد چنین حوادث ناگوار نباشیم.

عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان در کشف ۱۰۰ کیلو تریاک

فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ۱۰۰ کیلویی مواد مخدر درعملیاتی مشترک با پلیس استان اصفهان و دستگیری ۳ سوداگر مرگ خبر داد.

سردار "علی ابراهیمی" اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از انتقال محموله مواد مخدر از استان های جنوبی کشور با ۲ دستگاه خودرو کامیون به سمت استان های مرکزی مطلع شدند.
وی افزود: پس از هماهنگی قضائی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، ۲ خودروی کامیون حامل مواد مخدر در یکی از محورهای ارتباطی این استان شناسایی و متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۱۰۰ کیلو گرم تریاک که در پوشش بار در این ۲ خودرو جاسازی شده بود، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
این مقام ارشد انتظامی در پایان با مثبت ارزیابی کردن همکاری های درون سازمانی در ناجا به منظور برخورد قاطع با سوداگران مرگ، از مأموران پر تلاشی که در کشف این محموله نقش آفرین بودند، قدردانی کرد.

واژگونی پژو تاکسی در محورتاکستان، یک کشته برجای گذاشت

رئیس پلیس راه استان از واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو تاکسی درمحور" شامی شاپ به تاکستان "و فوت یک نفر و مجروح شدن ۲ نفر دیگر خبر داد.
سرهنگ "فرهاد ذاکری منش"  اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو تاکسی در محور " شامی شاپ به تاکستان پل راه اهن ، ماموران پلیس راه سریعا در محل حادثه حاضر شدند.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد بر اثر این واژگونی، یکی از سرنشینان خانم خودرو، به علت شدت جراحات وارده فوت و ۲ نفر دیگر مصدوم که به بیمارستان منتقل شدند.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی قزوین خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام کارشناسان پلیس راه، تخطی از سرعت مطمئنه سر پیچ و عدم ایمن سازی راه ،دلیل بروز این حادثه بوده است.
سرهنگ ذاکری منش از رانندگان خواست، با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه پرهیز از سبقت غیرمجاز و توجه به جلو و رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از رانندگی حین خواب آلودگی، سفری ایمن و بی خطر داشته باشند.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =