اخبار مناطق تهران؛  فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است

تهران - ایرنا - شهردار منطقه ۱۳ تهران بر پیش بینی و اجرای برنامه های خلاقانه و منحصر به فرد در سال جاری تاکید کرد و گفت: فعالیت های فرهنگی نیازمند خلاقیت و نوآوری است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا؛ «مجتبی شکری» در جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگی  و مسئول مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی با بیان اینکه توجه به برنامه های فرهنگی، اولویت شهرداری منطقه است، گفت: مسائل فرهنگی و اجتماعی همتراز با وظایف اصلی شهرداری در امور شهرسازی و معماری، عمرانی و خدمات شهری، اهمیت و نقش بسزایی در پیشبرد امور مربوط به شهر و شهروندان دارد، لذا در شهرداری منطقه توجه به طرح ها و برنامه های مربوط به فرهنگسازی و کاهش آسیب های اجتماعی، در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه با نگاهی نو و از زوایای جدید به موضوعات نگاه کنیم، ادامه داد: برنامه های سال جاری با توجه به مناسبت ها و رویداد های پیش رو به شیوه ای اجرایی  شوند که ضمن رعایت اصل کیفیت و ظرافت های عملکردی، منحصر به فرد و خلاقانه باشند.

احداث بیش از ۲۵ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان های شمال شرق پایتخت
«حمیدرضا فرخی» معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ تهران گفت: همزمان با آغاز سال نو، بیش از ۲۵ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان های منطقه ۴ احداث شد.

وی گفت: به منظور افزایش رفاه حال شهروندان در هنگام مراجعه به بوستان های سطح منطقه با همکاری معاونت محترم فنی و عمران منطقه و با استفاده از تعطیلی بوستان ها در زمان شیوع ویروس کرونا در برخی از بوستان های پرتردد منطقه سرویس های بهداشتی منطقه احداث شد.

فرخی افزود: در این عملیات ۱۲ چشمه سرویس بهداشتی در بوستان جنگلی یاس فاطمی، ۴ چشمه در بوستان پلیس، ۶ چشمه در بوستان ارغوان، ۴ چشمه در  بوستان بهزادی و ۴ چشمه در بوستان جلالی احداث شد.

وی عنوان کرد: همچنین طی این عملیات سرویس های بهداشتی مابقی بوستان ها که نیاز به مرمت داشتند، بازسازی شد، در این میان برخی از ابنیه های سرویس بهداشتی بوستان اتحاد و رهنمون مناسب سازی و مرمت شد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =