ضرب‌الاجل دادستانی برای سرپرست بیمارستان فیروزکوه

تهران- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه از تعقیب قضائی سرپرست بیمارستان فیروزکوه در صورت عدم انحلال قرارداد پیمانکاری ایاب و ذهاب با خودرو لوکس خبر داد.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز دوشنبه در این باره به خبرنگاران توضیح داد:‌ سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) جهت تردد از تهران به فیروزکوه برای مدت یکسال قراردادی با مبلغ بالا با یک شرکت منعقد کرده که نامبرده باید در اسرع وقت نسبت به انحلال قرارداد پیمانکاری خود اقدام کند و در صورت عدم اجرای فوری دستور صادره، این موضوع منجر به تعقیب قضائی وی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه، ادامه داد: سرپرست بیمارستان جهت تردد از تهران به فیروزکوه برای مدت یکسال قراردادی با مبلغ بالا با یک شرکت منعقد کرده و این در حالی است که بیمارستان دارای یک دستگاه خودرو سمند صفر و یک دستگاه خودرو سواری پژو با راننده است و در نهایت تأسف با خودرو لوکس تردد می‌کند.

وی افزود: چنین قراردادی در حالی منعقد شده که ساختمان سی تی اسکن بیمارستان توسط خیرین در حال ساخت بوده و حتی برای احداث اتاق اکسیژن ساز نیز مبلغ ۲ میلیارد ریال توسط خیرین تعهد به پرداخت شده است.

رضایی خاطرنشان کرد: در صورتی که سرپرست بیمارستان در اسرع وقت نسبت به انحلال قرارداد پیمانکاری خود اقدام نکند این موضوع منجر به تعقیب قضائی وی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، شهرستان فیروزکوه با جمعیت ۳۴ هزار نفری در شمال شرق تهران قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =