کاپیتان پیکان:می‌توانستیم مقابل استقلال برنده باشیم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: برای پیروزی برابر استقلال به زمین رفته بودیم اما نتوانستیم به هدفمان برسیم.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پیکان در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل استقلال قرار گرفت و در این دیدار در ورزشگاه آزادی به تساوی بدون گل رسید اما کاپیتان خودرو سازان معقد است که حق تیمش پیروزی در این دیدار بود.

آرمان قاسمی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد دیدار با استقلال، هدف خودروسازان در لیگ برتر، بازگشتش به پیکان و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

بازی با استقلال چطور بود؟

بازی خوبی را انجام دادیم. با توجه به شناختی که از استقلال داشتیم، می‌دانستیم که می‌توانیم این تیم را شکست دهیم و برای برد هم به زمین رفته بودیم اما نتوانستیم به هدفمان برسیم. ما هم‌قسم شده بودیم تا این بازی را ببریم اما این افتاق رخ نداد.

این انتقاد از پیکان مطرح بود که در نیمه دوم هیچ موقعیتی روی دروازه استقلال خلق نکرد.

مگر استقلال توانست به دروازه ما نزدیک شود که ما موقعیت نداشتیم؟ در نیمه اول بر بازی مسلط بودیم و یک تیرک من زدم. دو موقعیت دیگر خوب گلزنی هم داشتیم. حتی یک پنالتی هم به نفع ما اعلام نشد که اگر آن پنالتی گرفته می شد قطع به یقین برنده بازی بودیم و خیلی چیزها عوض می شد. در نیمه دوم هم بازی تحت تاثیر باد شدیدی بود که در ورزشگاه می‌وزید و اجازه نداد هیچ تیمی برنامه های تاکتیکی خود را در زمین اجرا کند.

آیا واقعا خطای پنالتی برای شما گرفته نشد؟

در طول بازی که صحنه را ندیدم اما بازیکنان گفتند که پنالتی بود. بعد از بازی هم دیدم که  پنالتی بود. اگر واقعا آن پنالتی برای ما گرفته می شد الان سه امتیاز شیرین بازی با استقلال را داشتیم.

پیکان از جمله باشگاه‌هایی است که معتقد است از داوری ضرر کرده است. آیا شما هم چنین اعتقادی دارید؟

بله. در لیگ بازی مقابل پدیده و یک بازی دیگر و بازی جام حذفی مقابل استقلال. از زمانی که من آمدم ۳ امتیاز طلب داریم.

هدف پیکان در لیگ برتر امسال چیست؟

مطمئن باشید که حقمان خیلی بیشتر از جایگاه فعلی است و تمام تلاشمان را به کار می گیریم که تا جایگاه خوبی را در پایان فصل بدست آوریم.

کمی به عقب بازگردیم. در بازگشت به پیکان هت‌تریک کردی چه اتفاقی افتاد که به این تیم بازگشتی؟

درست است. پیکان خانه من است و هیچ جا خانه خود آدم نمی شود. من بر خلاف میل باطنی‌ام ابتدای فصل قبل از پیکان رفتم. الان هم خوشحال هستم که بازگشته‌ام و می دانیم روزهای خیلی خوبی را در آینده تجربه خواهیم کرد.

امسال تیم جوانی هم دارید.

درست است. در یک بازی پیکان از ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال استفاده کرد که فکر می کنم این یک رکورد باشد. تیم ما ترکیبی از بازیکنن با تجربه و جوان است که همه در غالب تیم در یک سطح کنار هم قرار می گیرند و عملکرد خوبی را هم از خود به جای گذاشتند.

خیلی ها این انتقاد را از پیکان مطرح می کنند که تاکتیک این تیم فقط پرتاب اوت های نادر محمدی است. چه جوابی برای این انتقاد داری؟

در بازی با استقلال چند پرتاب بلند را شاهد بودیم که همه آنها از سوی تیم حریف بود. چند سال قبل محمد علیزاده این پرتاب ها را انجام می داد که سر این بازیکن دعوا بود و هم در پرسپولیس بازی کرد و هم در استقلال. این اوت هم تاکتیکی برای گلزنی است و هر تیمی نادر محمدی را داشته باشد از این پرتاب ها نهایت استفاده را می برد. به طور حتم نادر در سال‌های بعد به تیم های دیگر خواهد رفت و خواهید دید که آنها نیز از این تاکتیک استفاده خواهند کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =