افزایش کرونا ۲۵ درصد از تخت‌های بیمارستانی سمنان را هم تکمیل نکرد

سمنان- ایرنا- دبیر ستاد مدیریت مقابله با ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی سمنان گفت: شیوع کرونا در استان روند افزایشی دارد ولی تاکنون ۲۵ درصد از تخت‌های بیمارستانی استان هم تکمیل نشده است.

به گزارش ایرنا، فرشید فریور روز دوشنبه در کمیته بازرسی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان در سالن کوثر استانداری افزود: روند شیوع کرونا ویروس در استان سمنان افزایشی است و باید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با اوج گیری مجدد کرونا ویروس اقدام کرد.

وی تاکید کرد: با وجود افزایش مبتلایان ویروس کرونا اما تاکنون ۲۵ درصد تخت‌های بیمارستانی استان سمنان هم تکمیل نشده است.

فریور بیان کرد: کارکنان دولت همانند سال گذشته برای مقابله با کرونا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام کنند.

دبیر ستاد مدیریت مقابله با ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی سمنان  گفت: دستگاه‌های اجرایی برای مقابله با کرونا باید الگوی دیگر اقشار جامعه باشند و شهروندان اگر ببینند که ادارات در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به وظایف خود عمل می کنند ، تاثیر می گیرند و برای مقابله با کرونا همکاری می کنند.

۳۵ هزار کارمند استان همچنان موظف به رعیات شیوه‌نامه‌های بهداشتی

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ، بودجه و تحول اداری استانداری سمنان نیز در این نشست یادآور شد:  ۳۵ هزار کارمند دولت در استان فعالیت دارند و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات می تواند برای مقابله با کرونا در جامعه بسیار موثر است.

 حسن سعدالدین با اشاره به اینکه کارهای خوبی سال‌ گذشته برای مقابله با کرونا در استان سمنان انجام شد، اضافه کرد: اکنون با توجه به محتمل بودن اوج گیری مجدد کرونا باید تلاش شبانه روزی اقشار مردم برای مقابله با کرونا ادامه یابد.

وی تاکید کرد: تغییر دوباره رنگ بندی کرونا در روزهای آینده با توجه به اوج گیری شیوه ویروس کرونا در استان سمنان وجود دارد و باید به طور جدی دستورالعمل های بهداشتی برای مقابله با این ویروس ادامه یابد.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ، بودجه و تحول اداری استانداری سمنان یادآور شد: دور کاری کارکنان دولت با توجه به وضعیت نارنجی در تعدادی از شهرستان‌های استان باید اجرایی شود و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به اجرای قانون هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =