۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 84284836
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار : ۸۰ پروژه عمران شهری کرج به سرانجام رسید

کرج - ایرنا - شهردار کرج اعلام کرد که ۸۰ پروژه عمران شهری طی سه سال گذشته در این کلانشهر به سرانجام رسیده است.

علی کمالی زاده روز دوشنبه در نشست شورای برنامه ریزی شهرداری کرج افزود:  تکمیل تقاطع غیر همسطح حصارک کرج ، احداث کلکتورها برای جمع آوری آبهای سطحی و رفع آبگرفتگی معابر، احداث بیش از ۱۶ بوستان و طرح های اصلاحی معابر و آسفالت خیابان ها از جمله پروژه های مدیریت شهری  کرج در سه سال گذشته بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اختصاص ۶۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به حوزه حمل‌ونقل شهری کرج خبر داد و گفت: ۴۸۰ میلیارد تومان از مجموع این اوراق به پروژه قطار شهری و ۲۰۰ میلیارد تومان آن نیز به حوزه اتوبوسرانی  اختصاص‌یافته است.

کمالی زاده اضافه کرد: کرج سومین کلانشهری  است که بعد از تهران و مشهد بیشترین اوراق مشارکت در بخش حمل‌ونقل عمومی را جذب کرده است.لی زاده در ادامه با اشاره به اینکه ۱۵ دستگاه اتوبوس آماده اضافه شدن به ناوگان عمومی کرج است، گفت: توسعه حمل‌ونقل عمومی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

شهردار کرج در بخش دیگری به موضوع جذب بودجه اشاره کرد و گفت: حوزه مالی و اقتصادی، برنامه‌ریزی و املاک به ترتیب ۹۳، ۶۰، ۶۴ درصد جذب بودجه داشته‌اند.

کمالی زاده همچنین به وضعیت مناطق در حوزه جذب بودجه اشاره کرد و گفت: منطقه یک، ۲ و هفت به ترتیب ۸۴، ۸۸ و ۷۵ درصد جذب بودجه داشته‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =