از ترک زمین تا بازگشت دوباره بازیکنان والنسیا

ایرنا - تهران - دیدار تیم‌های کادیز و والنسیا در چارچوب رقابت‌های لالیگا به دلیل رفتار نژادپرستانه بازیکن کادیز و ترک زمین از سوی بازیکنان والنسیا با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های کادیز و والنسیا در شرایطی برگزار شد که بازیکنان والنسیا چند موقعیت گلزنی را به هدر دادند تا در پی یک اشتباه و تعلل خط دفاعی و دروازه‌بان این تیم، کادیز در دقیقه ۱۴ به گل اول خود دست یابد. «خوان کالا» با ضربه سر دروازه والنسیا را باز کرد. والنسیا خیلی زود و در دقیقه ۱۹ با فرار گامیرو در عمق دفاع کادیز موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

اما اتفاق اصلی این بازی در دقیقه ۳۲ افتاد، دیاخابی به دلیل توهین نژادپرستانه خوان کالا، مهاجم کادیز به سمت داور بازی رفت و از بابت این مساله گلایه کرد. بازیکنان والنسیا نیز در حمایت از هم تیمی خود تصمیم گرفتند زمین بازی را به نشانه اعتراض به این رفتار غیرانسانی ترک کنند و با رفتن آنان به رختکن، بازی برای دقایقی به تعویق افتاد.

با وساطت مسوولان برگزاری و صحبت‌های انجام شده در نهایت بازیکنان والنسیا به زمین بازی بازگشتند اما دیاخابی حاضر به ادامه بازی نشد و از روی سکوهای ورزشگاه نظاره‌گر بازی هم تیمی‌های خود بود.

والنسیا در ادامه این بازی بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفت اما در گلزنی موفق نبود تا مائورو در دقیقه ۸۸ برای کادیز گلزنی کرد تا این بازی در پایان با شکست بازیکنان والنسیا تمام شود.

رفتار نژادپرستانه بازیکن کادیز موجی از انتقادها را به همراه داشته و رسانه‌های اسپانیایی به این مساله،  واکنش نشان دادند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =