۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۶
کد خبرنگار: 1934
کد خبر: 84284776
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۶۹ پرونده تخلف در تعزیرات استان همدان تشکیل شد

همدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: ۲۶۹ تخلف صنفی در قالب اجرای طرح نوروزی نظارتی تعزیرات از ۱۶ اسفند سال گذشته تا ۱۵ فروردین امسال در این استان تشکیل شده است.

داریوش جودکی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس سیاست‌های سازمان تعزیرات حکومتی و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان طرح ویژه نوروزی با همکاری سازمان صمت، اتاق اصناف، دامپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی و نیروی انتظامی در سطح استان همدان اجرا شد.

وی اظهار داشت: با اجرای این طرح یک هزار و ۱۰۸ واحد صنفی توسط ۱۳۶ تیم گشت مشترک با هدف ایجاد ثبات در بازار و پیشگیری از افزایش بی رویه قیمت ها و برخورد با متخلفان، مورد بازرسی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان ادامه داد: بیشترین میزان بازرسی های انجام شده مربوط به واحدهای عرضه مرغ در استان بود که در کنار آن نظارت و رصد شبانه روزی کشتارگاه های منطقه نیز به صورت جدی در دستور کار قرار داشت.

وی با بیان اینکه متخلفان به پرداخت بیش از ۵۸ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند، از شهروندان خواست هرگونه تخلف در زمینه عرضه کالا ، احتکار و گرانفروشی را از طریق تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل تعزیرات، تلفن گویای ۱۲۴، سامانه www.۱۲۴.ir سازمان صمت، سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و یا تارنمای t۱۳۵.ir گزارش کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =