سال ۹۹ برای کمیته امداد امام خمینی (ره) سالی پرافتخار بود

زاهدان-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: سال ۹۹ یک سال پر افتخار برای کمیته امداد از جهت قدم برداشتن برای برطرف کردن یکی از نگرانی‎‌های افراد زیرپوشش یعنی مسکن بود.

مرتضی بختیاری روز دوشنبه در مراسم افتتاح یکهزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان وبلوچستان با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهوری اظهارداشت: انقلاب ما انقلاب محرومان است بطوریکه بعد از گذشت ۲۲ روز از پیروزی انقلاب کمیته امداد تاسیس شد و این خود نشان می‌دهد که باید به این افراد اهمیت داد.
وی افزود: سال گذشته در مقوله مسکن محرومان گام‌های اساسی برداشته شد که اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) ادامه داد: ۱۶ هزار واحد مسکن محرومان در سیستان و بلوچستان ساخته شده که ۶ هزار واحد مربوط به کمیته امداد بوده که ۲ هزار و ۵۰۰ واحد واگذار شده و ۵۰۰ واحد تا آخر اردیبهشت سالجاری و بقیه تا شهریور یا مهرماه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه یکی از قدم‌هایی که قلب نورانی امام زمان (عج) را شاد خواهد کرد ساخت مسکن محرومان است گفت:در طول سال‌های ۹۸ و ۹۹ بیش از ۲۲ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ساخته شد.
بختیاری خاطرنشان کرد: ۹ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی در سیستان و بلوچستان ایجاد شده و تسهیلات اشتغال نیز در سال ۱۴۰۰ افزغایش یافته که امیدواریم در این زمینه در سراسر کشور گام های موثری برداشته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =