۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۴۹
کد خبرنگار: 2048
کد خبر: 84284767
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کرونا، حضور بورس در نمایشگاه را منتفی کرد

تهران- ایرنا- سازمان بورس و اوراق بهادار به دلیل ورود موج چهارم کرونا در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور نخواهد داشت.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، سازمان بورس و اوراق بهادار درباره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه در سال جاری، اعلام‌کرد: با وجود آمادگی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها برای برپایی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تقویم سنتی یعنی اواخر اردیبهشت‌ماه، با توجه به ورود موج چهارم کرونا و در مسیر حمایت از کادر زحمت‌کش درمان و همچنین مراقبت از سلامت مردم، مشارکت و حضور مجموعه بورس در این نمایشگاه منتفی است.

بدیهی است این سازمان در راستای ارتقای سطح سواد مالی مخاطبان و معرفی محصولات بورسی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و در این مسیر از ظرفیت‌هایی همچون صدا و سیما، فضای مجازی، رسانه‌های خبری و غیره برای ارتقای فرهنگ سرمایه‌گذاری، بیش از پیش بهره خواهد برد.

به گزارش ایرنا، شیوع ویروس کرونا که از اسفند ماه سال ۹۹ با گستردگی شدیدی همراه شد مانع تجمع و برگزاری همایش در حوزه‌های مختلف شد که به دنبال آن سازمان بورس با توجه به شرایط کشور و حوزه سلامت عمومی مردم برگزاری نمایشگاه بورس را متتفی اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =