سرپرست جدید تیم ملی: با امور مدیریتی بیگانه نیستم

تهران- ایرنا- سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: در باشگاه راه‌آهن به عنوان قائم مقام فعالیت داشتم. در باشگاه استقلال و در زمان «کاظم اولیایی» معاون اجرایی بودم و در مجموع با کارهای مدیریتی بیگانه نیستم و آشنایی کامل دارم.

به گزارش ایرنا، «مجتبی خورشیدی»  با انتخاب «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد.

وی روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا درباره این اتفاق و دلیل عدم حضورش در ماشین‌سازی به عنوان سرمربی اظهار داشت: با باشگاه ماشین‌سازی به توافق نرسیدم و همراه این تیم به کرمان نرفتم. حالا اما امیدوارم بتوانم در قامت سرپرست تیم ملی فوتبال ایران فرد موثری باشم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که در پست سرپرستی تجربه‌ای دارد یا خیر خاطرنشان کرد: من فقط به عنوان مربی و سرمربی در این چند سال فعالیت نداشته‌ام و سوابق مدیریتی هم در کارنامه من وجود دارد. در باشگاه راه‌آهن به عنوان قائم مقام فعالیت داشتم. در باشگاه استقلال و در زمان مدیریت «کاظم اولیایی»  معاون اجرایی بودم و در مجموع با کارهای مدیریتی بیگانه نیستم و آشنایی کامل دارم. در مجموع همانطور که گفتم سوابق مدیریتی در باشگاه‌های مختلف را دارم.

خورشیدی در پایان گفت: با «شهاب‌الدین عزیزی خادم» روز گذشته (یکشنبه) جلسه‌ای داشتم و خدا را شکر توافقات حاصل شد و قرار است به عنوان سرپرست در کنار تیم ملی فوتبال کشورم حضور داشته باشم. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین شرایط را برای صعود تیم ملی به جام جهانی به کار ببریم.

تیم ملی فوتبال ایران باید در خردادماه سال ۱۴۰۰، چهار بازی باقیمانده خود را در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین برگزار کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =