۱۶ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۲
کد خبرنگار: 3197
کد خبر: 84284729
۰ نفر

برچسب‌ها

انعکاس خدمات دولت به خوبی صورت نگرفته است

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار الیگودرز گفت: انعکاس خدمات و اقدامات دولتی به خوبی توسط مدیران و رسانه‌ها صورت نگرفته است.

به گزارش ایرنا ماشااله نعمتی روز دوشنبه در نشست با روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه، ضعف دولت را عدم اطلاع رسانی عملکرد و اقدامات صورت گرفته عنوان نمود و افزود: مدیران برای انعکاس عملکرد دولت به عنوان دستاوردهای نظام، با رسانه ها تعامل داشته باشند.

وی ادامه داد: در شرایط حساس کنونی که کشور با شیوع ویروس کرونا، تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی روبرو شده، انعکاس فعالیت ها بسیار مهم و حیاتی است که این نقش مهم را روابط عمومی سازمان ها به عهده دارند.

وی ادامه داد: تخصص در حوزه روابط عمومی اصل مهمی است و با توجه به جایگاه و اهمیت این بخش در ادارات، افرادی که برای این حوزه انتخاب می شوند باید از تخصص، دانش و مهارت لازم برخوردار باشند تا بتوانند به نحو مطلوب از منافع سازمان در تعامل با مخاطبان و سازمان های دیگر حفاظت کنند.

نعمتی به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: نقض دستورالعمل های ستاد، برگزاری مراسم و دورهمی های خانوادگی باعث شد شهرستان الیگودرز وارد  مرحله خطرناک بیماری شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان الیگودرز نیز در این نشست از افزایش آمار مرگ و میر در هفته های آینده خبر داد و گفت: قبل از سال جدید تعداد بستری کلی و بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) بیمارستان شهید ولیان به ترتیب ۱۲ و یک نفر بود.

عبداله ملاطاهری افزود: در حال حاضر ۴۸ نفر در بخش و ۹ نفر در آی سی یو بستری هستند و ظرفیت این مرکز تکمیل است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =