استاندار: چهارمحال و بختیاری می‌تواند کمپ اردوی تیم ملی فوتبال شود

شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت‌های طبیعی و آب و هوایی این استان گفت: این استان می‌تواند به عنوان کمپ و محل برگزاری اردوی تیم‌های ملی فوتبال ایران مطرح شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری چهارمحال و بختیاری،اقبال عباسی از احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در استان با هدف توسعه این رشته خبر داد و گفت: احداث این کمپ می‌تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به‌ همراه داشته باشد. 

وی پیرو مذاکره با شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس جدید فدراسیون فوتبال کشور اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه ورزش فوتبال در چهارمحال و بختیاری به‌ علت شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی وجود دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود:ای استان به‌ علت ارتفاع بالا از سطح دریا می‌تواند محل مناسبی برای انجام تمرینات ورزشی گوناگون به‌ویژه فوتبال باشد.

وی همچنین از احداث کمپ تیم‌های ملی فوتبال در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: دستورات لازم به معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، اداره‌ کل ورزش و جوانان، منابع‌طبیعی و آب منطقه‌ای برای امکان سنجی و شناسایی سه قطعه زمین مناسب برای احداث این کمپ در استان صادر شده است.

عباسی ادامه داد: با شناسایی مکان‌های مورد نظر و تایید کارشناسان فدراسیون فوتبال، اقدامات بعدی برای احداث این کمپ انجام می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین خاطر نشان کرد: احداث این کمپ می‌تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به‌همراه داشته باشد و تیم‌های ورزشی نیز برای انجام تمرینات خود می‌توانند از این ظرفیت بهره‌مند شوند.

به گزارش ایرنا،پیشتر نیز چهارمحال و بختیاری به عنوان اردوبام تیم های ورزشی مطرح بود و تیم های مختلف فوتبال از لیگ های برتر،دسته یک و ۲ اردوهای پیش از فصل یا نیم فصل خود را در این  استان برگزار کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =