شهردار جدید نشتارود منصوب شد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با صدور حکمی "محمد زرآبادی" را به عنوان شهردار جدید نشتارود منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار روز دوشنبه در آیین معارفه شهردار جدید نشتارود بر لزوم پیگیری ماموریت‌های اساسی شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: پسماند از جمله مهمترین دغدغه شهرداری‌های مازندران است و باید در راستای اجرای صحیح طرح‌های عمرانی در دست اقدام در این بخش اهتمام بیشتری صورت گیرد.

مهدی رازجویان با اشاره به شرایط اخیر کشور از جمله مازندران در اوج‌گیری دوباره ویروس کرونا، بر استمرار و جدیت مقابله با طرح‌های پیشگیرانه با مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی ذیربط از جمله شهرداری‌ها و همراهی بیش از پیش مردم تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، ارایه خدمات بهینه به شهروندان و توسعه مدیریت شهری در بخش‌های مختلف را از دیگر وظایف شهرداری‌ها برشمرد.

شهردار جدید نشتارود امروز با حضور مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و سیدمحمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری معارفه شد.

شهر نشتارود با ۶ هزار و ۳۹۴ نفر نفر جمعیت در فاصله ۱۴ کیلومتری شرق شهر تنکابن، هشت کیلومتری غرب شهر عباس آباد و در فاصله ۲۱۰ کیلومتری غرب ساری مرکز استان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =