بیش از یک هزار نفر فیلم‌های اکران نوروزی را در سنندج تماشا کردند

سنندج- ایرنا- مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج گفت: در ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از یک‌هزار نفر فیلم‌های اکران شده در سالن‌های نمایش این پردیس سینمایی را به تماشا نشستند.

حیدر مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فیلم‌های تک‌خال به کارگردانی مهدی ژورک، خورشید به کارگردانی مجیدمجیدی، لاله لاله به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد ، هفته‌ای یک بار آدم‌باش به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و خون شد به کارگردانی و نویسندگی مسعود کیمیایی در پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شد.

وی افزود: از میان این فیلم‌ها، تک خال و هفته‌ای یک بار آدم باش دارای ژانر کمدی و لاله خون شد و خورشید دارای ژانر اجتماعی هستند و هر کدام در چند سانس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن‌های پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران شدند.

مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج با بیان اینکه در این مدت بیش از یک هزار نفر این فیلم ها را به تماشا نشستند،گفت: در این میان بیشترین مخاطب مربوط به فیلم تک‌خال به کارگردانی مهدی ژورک با ژانر اجتماعی بود.
وی یادآور شد: در تعطیلات نوروز امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا آمار مخاطبان اکران فیلم‌های نوروزی در استان با کاهش چشمگیری روبرو شد، ضمن اینکه این شرایط کلی بود و سینما بهمن سنندج در میان سینماهای حوزه هنری در زمینه میزان مخاطب درنوروز ۱۴۰۰ رتبه دوم را داشته است.

مرادی اظهار داشت: پردیس سینمایی بهمن سنندج بدون در نظر گرفتن جمعیت و تعداد سینما در میان سینماهای حوزه هنری کشور پس از کلان شهرهای تهران، اصفهان و مشهد بیشترین تعداد مخاطب را ایام نوروز ۹۸ داشت.

پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با سه سالن سینمایی، گالری، کلاس‌های آموزشی، کافی‌شاپ و دیگر فضاهای جانبی با امکان پخش دالبی و سیستم‌های پیشرفته سرمایشی و گرمایشی در سنندج ۷۵۹ صندلی دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha