نحوه اسکان دانشجویان سنوات مجاز در دانشگاه علامه مشخص شد

تهران-ایرنا- دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه‌ای جزییات و زمان اسکان دانشجویان در خوابگاه‌ها را اعلام کرد.

 این دانشگاه روز دوشنبه در اطلاعیه ای تاکیدکرد: دانشجویان تحصیلات تکمیلی متقاضی اسکان موقت خوابگاهی و دارای سنوات مجاز در مقطع ارشد (ورودی نیم سال دوم ۹۷و نیم سال اول و دوم ۹۸) و دکتری (ورودی‌های ۹۶، ۹۷و ۹۸) که پروپوزال خود را تصویب کرده اند، می‌توانند حداکثر در یک بازه زمانی ۲۰ روزه جهت پیشبرد امور آموزشی یا پژوهشی خود از خوابگاه‌های دانشجویی استفاده کنند.

بر این اساس زمان حضور این دانشجویان در خوابگاه‌ها در بازه زمانی اول از ۱۶ فروردین تا ۸ اردیبهشت و در بازه زمانی دوم از تاریخ ۱۱ اردیبهشت تا اول خرداد تعیین شده است.

دانشجویان متقاضی خوابگاه در دانشگاه علامه طباطبایی می‌توانند درخواست خود را به ایمیل دانشگاهی معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی ارسال کنند.

ارایه درخواست به صورت الکترونیکی و غیرحضوری بوده و بعد از ثبت درخواست توسط دانشجو، استعلام الزام از دانشکده صورت گرفته و بعد از تأیید درخواست از طریق تماس با دانشجو به خوابگاه مربوطه معرفی می‌شود.

طبق این اطلاعیه دانشجویان می‌توانند در صورت امکان، مدارکی همچون تائیده تصویب پروپوزال، تعیین داور، تعیین زمان دفاع پایان نامه و… جهت تسریع بررسی‌ها، به ضمیمه فرم درخواست ارسال شود. الزام به تاکید است که ارائه خوابگاه صرفاً به دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) دارای سنوات مجاز رفاهی یا آموزشی و با اولویت عدم استفاده در سال ۱۳۹۹ صورت خواهد پذیرفت.

دانشگاه علامه طباطبایی یادآور شد: دانشجویان قبل از ثبت درخواست، هماهنگی لازم با اساتید و دانشکده خود را انجام دهند تا در مدت زمان ۲۰ روز کارهای خود را به نتیجه برسانند.

در این اطلاعیه دانشگاه علامه طباطبایی همچنین از همه دانشجویان درخواست کرد که به دلیل شرایط خطرناک بیماری کرونا در تهران و احتمال بالای ابتلا در محیط‌های مشترک و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، تا حد امکان به صورت مجازی و از راه دور به فعالیت‌های علمی خود ادامه داده و در صورت اضطرار درخواست اسکان را ارسال کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =