رییس سازمان تبلیغات اسلامی: جامعه نیاز به امید و نشاط دارد

بجنورد- ایرنا- رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: در شرایط فعلی ایجاد امید و نشاط در جامعه ریشه‌ای‌ترین جهاد محسوب می شود و تمام دستگاه‌ها و افراد در برابر سختی‌ها و مشکلات باید همدیگر را به صبر و حق سفارش کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمد قمی روز دوشنبه در آیین  تکیم و معارفه مدیران کل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی  روز دوشنبه در مصلی امام خمینی (ره) شهر بجنورد برگزار شد افزود : امروزه مهمترین امری که با آن دست به گریبان هستیم، امر تبلیغات و به تعبیری روشن تر محاصره تبلیغاتی است که دشمنان انقلاب و اسلام ایجاد کردند.
وی اظهارداشت : برای پیروزی در برابر محاصره تبلیغاتی دشمنان نیاز به همدلی و هم افزایی تمام دستگاهها و مراقبت از یکدیگر داریم تا بتوانیم به پشرفت و توسعه کشور کمک کنیم.
وی اضافه کرد: اگرچه سرمایه ها و توانمندی های زیادی چون هیات های مذهبی، کانون های مساجد، علما و روحانیون و رسانه ها  برای امر تبلیغ و روایت فرهنگ وجود دارد ، ولی در صورتی موفق هستیم که روایت خوب و موثری از فرهنگ در نبرد تبلیغاتی با دشمنان داشته باشیم.
حجت الاسلام قمی اظهارداشت :  سازمان تبلیغات اسلامی نقش ویژه ای برای تبلیغ فرهنگ و ارزش های اسلامی دارد و  برای نبرد در کارزار تبلبغاتی دشمنان باید از ظرفیت همه دستگاه ها و افراد بهره برد.
در این آیین حجت الاسلام حمید رفیعی به عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی معرفی و از خدمات حدود 6 ساله حجت الاسلام ولی خادمی مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی نیز قدردانی شد.
در حاشیه این مراسم از خانواده شهید مدافع وطن استوار مجید رجایی نجف آباد از شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی که اخیرا توسط گروههای تروریستی در سراوان استان سیستان و بلوچستان به درجه شهادت نائل شد نیز قدردانی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha