کرونا اماکن و باشگاه‌های ورزشی سه شهرستان زنجان را به تعطیلی کشاند

زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اماکن و باشگاه‌های ورزشی سه شهرستان این استان مجددا به علت شیوع ویروس کرونا از روز گذشته /یکشنبه ۱۵ فروردین/ به حالت تعطیل درآمدند.

 محمدعلی حمزه پور،  روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در پی اعلام شبکه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان مبنی بر مقابله و پیشگیری از ابتلا ورزشکاران به این بیماری منحوس و مهلک، فعالیت کلیه اماکن و باشگاه های ورزشی در شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره تا اطلاع ثانوی، ممنوع اعلام شد.

وی با بیان اینکه این اداره کل به خاطر حفظ سلامت ورزشکاران در این وضعیت کرونایی، تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا استان است، اظهار داشت: با باشگاهدارانی که نسبت به این موضوع مهم و تعیین کننده بی توجه باشند برخورد قانونی خواهد شد.

حمزه پور، تاکید کرد: هدف از ورزش، حفظ و ارتقا سطح سلامت و ایجاد نشاط و شادابی در میان خانواده ها و جامعه است و با توجه به احتمال آلودگی به ویروس کرونا، لازم است ورزشکاران از حضور در اماکن و باشگاه های ورزشی به جد پرهیز کنند.

در زمان حاضر استان زنجان از وجود ۳۶۱ باشگاه ورزشی خصوصی، ۲۷۰ مکان ورزشی سرپوشیده و روباز متعلق به این اداره کل، ۱۴۸ خانه ورزش روستایی و ۱۳۳ مکان ورزشی متعلق به سایر ادارات و ارگان‌ها، بهره‌مند است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =