پروژه فیبر نوری طارم سفلی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

قزوین - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: پروژه فیبر نوری طارم سفلی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد و وضعیت دسترسی اهالی این منطقه کم تر توسعه یافته به اینترنت بهبود می‌یابد.

به گزارش ایرنا، محمدرضا نصرآبادی یکشنبه شب در حاشیه نشست شورای مخابرات قزوین با تاکید بر تقویت خدمات رسانی به مردم در حوزه ارتباطی گفت:تا یک ماه اینده پروژه های فیبرنوری طارم وتوسعه تلفن سیار و ثابت به اتمام و موردبهره برداری قرارخواهد گرفت که می تواند در رشد کمی و کیفی خدمات مخابراتی و رضایت روستاییان اثرگذار یاشد.

مدیر شرکت مخابرات منطقه قزوین در ادامه با اشاره به افزایش هزینه های مربوط به تجهیزات و وسایل مخابراتی از مدیران مربوطه درخواست کرد با اقدامات اصلاحی و برآوردهای صحیح و منطقی در کنترل هزینه ها سهیم باشند.

نصرابادی همچنین از مدیران حوزه مالی شرکت مخابرات قزوین درخواست کرد تامزایده اموال درسه ماهه اول سال جاری نهایی و مزایده آن برگزار و واگذاری و مزایده شماره های رند درحوزه تلفن ثابت وسیار بصورت ماهیانه انجام شود.

ارائه راه کارهای مربوط به اسناد واملاک مخابرات و راه کارهای مربوط به جلوگیری از سرقت تجهیزات مخابراتی از دیگر مواردی بود که در این نشست طرح و در مورد آنها بحث و گفت و گو شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =