انتخابات شورای اسلامی در ۵۳ روستای ورامین برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبین انتخابات شورای روستا از روز ۱۶ فروردین گفت: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۵۳ روستای بخش مرکزی و جوادآباد ورامین برگزار می‌شود.

حسین کاغذلو روز یکشنبه در جلسه مشترک با اعضای هیأت اجرای انتخابات شهرستان ورامین توضیح داد: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در ۵۳ روستای شهرستان وارمین برگزار می‌شود که از این تعداد، ۱۵ روستا در بخش مرکزی و ۳۸ روستا در بخش جوادآباد واقع شده است.

وی ادامه داد: روند ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی از روز ۱۶ اسفند در بخشداری‌های مرکزی و جوادآباد آغاز می شود و داوطلبان به سه روش استفاده از نرم افزار موبایلی یا دستکتاپی، مراجعه به پیشخوان‌های دولت و نیز مراجعه به محل بخشداری می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

کاغذلو تأکید کرد: دهیاران موظفند فارغ از وابستگی‌های قومی، دوستی و جناحی به فرد و یا افراد مختلف، زمینه حضور روستائیان را در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبر را فراهم کنند چرا که این امر، بیش از گذشته، عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی می‌کند.

وی گفت: بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب، رای مردم در پیش ما امانت و حق الناس است و باید با تمام توان از این امانت نگهداری کنیم.

ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا و تیره‌های عشایری از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین آغاز می شود و تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه مورخ۲۲ فروردین (به مدت ۷ روز) ادامه خواهد یافت.

همچنین انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه ۲۸ خردادماه امسال برگزار می‌شود.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =