بررسی بازار سرمایه با حضور وزیر اقتصاد در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس

تهران- ایرنا - سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که چشم انداز بازار سرمایه با محوریت وضعیت درآمدهای کشور با حضور وزیر اقتصاد در این کمیسیون بررسی شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «محمدمهدی مفتح»  در تشریح نشست عصر امروز یکشنبه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به خبرنگاران گفت: در نخستین جلسه کمیسیون

با دعوت از «فرهاد دژپسند» وزیر امور اقتصاد و دارایی، «مهردادبذرپاش» رییس دیوان محاسبات کل کشور، «محمد علی دهقان دهنوی» رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، «امیرعلی پارسا» رییس سازمان امور مالیاتی و «حسنعلی قنبری» رییس سازمان خصوصی‌سازی چشم‌انداز بازار سرمایه و وضعیت اقتصادی با محوریت وضعیت درآمدهای کشور دعوت بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: در این نشست ابتدا مسوولان گزارشی از چگونگی اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ را ارائه کرده و در ادامه برنامه های خود را برای تحقق درآمدهای بودجه در سال جاری و دیگر موضوعات مربوطه برای نمایندگان مجلس تشریح کردند.

وی با بیان اینکه این کمیسیون از «محمد باقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه برای حضور در جلسه روز سه‌شنبه دعوت کرده است، اظهار داشت: قرار است در این جلسه عملکرد منابع و مصارف (دریافت‌ها و پرداخت‌ها) قانون بودجه سال ۹۹ و اقدامات بعمل آمده برای اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ توسط رییس سازمان برنامه و بودجه در این جلسه بیان شود.

مفتح خاطرنشان کرد: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این نشست‌ها تلاش دارد تا تصویر کلی از نحوه اجرای بودجه سال ۱۴۰۰ بدست آورده و راهکارهای اجرایی آن و موانع احتمالی که دستگاه های اجرایی با آن مواجه خواهند شد را شناسایی کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =