۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۰۶
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84283893
۰ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در مناطق مختلف بوشهر ۲ تا ۱۰ درجه کاهش یافت

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای شمالی دمای هوا در مناطق مختلف این استان بین ۲ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش پیدا کرد.

پیام مساعدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین میزان کاهش دما به میزان ۱۰ درجه در شهر برازجان به ثبت رسیده‌است که دمای این شهر را به ۱۴ درجه سانتیگراد رساند.

وی بیان کرد: روند کاهش دما که از ظهر دیروز در بخش‌های شمالی و مرکزی استان آغاز شده تا دوشنبه ادامه دارد.
مساعدی ادامه داد: انتظار است امشب در بخش‌های جنوبی این استان کاهش دمای هوا بطور محسوسی رخ دهد. 
وی عنوان کرد: وزش باد شدید شمال غربی که از ظهر دیروز روی دریا و سواحل استان بوشهر آغاز شده‌است تا سه شنبه هفته جاری ادامه دارد و در این مدت خلیج فارس بویژه قسمت‌های مرکزی و جنوبی مواج خواهد بود.
مساعدی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر تا پیش از ظهر فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و گاهی گرد وخاک پیش‌بینی شود.
وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده جهت وزش باد بیشتر شمال غربی است که در سواحل و فراساحل شمالی استان بوشهر با سرعت ۱۰ تا ۳۴ کیلومتر در ساعت و در سواحل و فراساحل مرکزی و جنوبی استان ۱۶ تا ۴۶ گاهی بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود. 
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر بیان کرد: در مدت یاد شده ارتفاع موج در سواحل شمالی ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر، سواحل مرکزی ۱۲۰ تا ۲۱۰ و فراساحل تا ۲۴۰ سانتیمتر، در سواحل جنوبی ۱۲۰ تا ۲۴۰ و فراساحل تا ۲۷۰ سانتیمتر خواهد بود.
وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت ۴ بامداد، جزر اول ۰۵:۴۰، مد دوم ۱۳:۵۰ و جزر دوم ۲۲:۲۵ رخ می‌دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha