سلطانی‌فر: همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه دارد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازی‌های جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمده و همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهدیافت.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر در دیدار نوروزی با جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور به خاطر تحریم‌های ظالمانه، تلاش کردیم تا بهترین امکانات را برای فدراسیون‌ها و المپیکی‌ها مهیا کنیم، در ۴ ماه آینده نیز پشتیبانی‌ها از المپین‌ها مضاعف می‌شود.

وی افزود: بازدیدهایی از اردوهای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های المپیک توکیو توسط مسوولان برای بررسی وضعیت ملی پوشان صورت گرفت و از نزدیک شاهد تمرینات آنها بودیم، این بازدیدها تا زمان اعزام ادامه خواهد یافت.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در راستای تحقق شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها» ضمن حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی باحذف موانع شرایط بهتری را برای فعالیت آنها مهیا کنیم. نگاه ویژه دولت دوازدهم توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در اقصی نقاط کشور است به طوریکه تعداد ۳۰۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در چهار سال گذشته به دو هزار در مناطق محروم رسیده است.

سلطانی‌فر تصریح کرد: کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازیهای جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمد. همدلی میان مسوولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهدیافت چرا که مسیر توسعه استمرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =