خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است

تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت :‌ خدمت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر توفیقی الهی است که همه کارکنان بنیاد در بخش‌های مختلف از آن بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از ایثار،‌ سعید اوحدی با حضور در ساختمان صندوق قرض‌الحسنه شاهد و همچنین سازمان اموال و املاک کوثر با مدیرعامل و کارکنان آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این بازدیدها ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به ارائه توصیه‌ها و راهکارهایی به‌منظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.

اوحدی از بخش‌های مختلف صندوق قرض‌الحسنه شاهد و سازمان اموال و املاک کوثر بازدید کرد و با مدیران و کارکنان این مجموعه به گفت‌وگو پرداخت.

معاون رییس جمهوری در این دیدارها با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را توفیقی الهی دانست که تمامی کارکنان بنیاد در بخش‌های مختلف از آن بهره‌مند شده‌اند.

وی همچنین با حضور در بخش‌های مختلف ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی با مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف دیدار و گفت‌وگو کرد.

اوحدی در این دیدارها با تبریک فرا رسیدن سال جدید ابراز امیدواری کرد در سال جدید که شروع آن مصادف با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ولیعصر (عج) مصادف بود، در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام‌های مؤثرتری برداشته شود.

معاون رییس جمهوری همچنین به ارائه توصیه‌هایی خطاب به کارکنان حاضر در ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌منظور بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به ایثارگران پرداخت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این بازدید از نزدیک با ایثارگرانی که به‌منظور پیگیری امور اداری خود به اداره کل اشتغال و کارآفرینی و ادارات دیگر معاونت تعاون و امور اجتماعی مراجعه کرده بودند، نیز دیدار و گفت‌وگو کرد و ضمن بررسی مشکلات مراجعان دستورات لازم را برای پیگیری هرچه سریع‌تر مسائل و درخواست‌های آنان صادر کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در دیدار با کارکنان شرکت بیمه دی که وظیفه ارائه خدمات درمان تکمیلی به ایثارگران را به عهده دارند بر رعایت دقت و اخلاق مداری در ارائه خدمات درمانی به ولی نعمتان جامعه اسلامی تأکید کرد.

معاون رییس جمهوری ایجاد پرونده الکترونیکی برای ایثارگران را از برنامه‌های خلاقانه بیمه دی اعلام کرد و گفت: ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیمه‌شدگان علاوه بر ارتقای سطح سلامت این عزیزان، پیگیری امور درمانی ایثارگران را تسریع کرده و بهبود می‌بخشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =