۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 3134
کد خبر: 84283738
۰ نفر

برچسب‌ها

سورنا ستاری به استان سمنان سفر می‌کند

سمنان- ایرنا- سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری سه شنبه هفته جاری به منظور بازدید از چند شرکت دانش بنیان و افتتاح چند طرح علمی و پژوهشی به استان سمنان سفر می‌کند.

 به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری سمنان، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بدو ورود به استان سمنان با حضور در پارک علم و فناوری استان در شهرستان شاهرود فاز اول ساختمان کارگاهی رویش فناوری را افتتاح و در ادامه مراکز رشد شماره ۲ و نوآوری آب، انرژی و کشاورزی در این شهرستان را نیز افتتاح می‌کند.

وی در ادامه بعد از بازدید از شرکت های حوزه ICT و ماشین آلات و همچنین محل پیشنهادی پردیس فناوری و نوآوری (کارخانه نوآوری) ، مرکز نوآوری‌ها و فناوری‌های زمین‌شناسی، معدن و صنایع معدنی را افتتاح می‌کند.

ستاری در ادامه سفر خود به شهرستان شاهرود با حضور در شهرک صنعتی شاهرود از خط تولید شرکت دانش‌بنیان ریخته‌گری دقیق پارس و شرکت دانش‌بنیان شتابدهی نوآوری و تجاری‌سازی فناوری‌های انرژی بازدید می‌کند.

معاون رئیس جمهوری در ادامه سفر یک روزه خود به استان سمنان به شهرستان دامغان می‌رود و  با حضور در دانشگاه دامغان ضمن بازدید از نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه دامغان،  آزمایشگاه میکروسکوپ الکترونی FE-SEM  را افتتاح می‌کند.

معاون علمی و پژوهشی رئیس جمهوری در ایستگاه پایانی سفر خود به استان با حضور در شهرستان سمنان علاوه بر افتتاح مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از مرکز رشد پورسینا پارک علم و فناوری استان سمنان نیز بهره برداری می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =