۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۰۳
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84283676
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد از جوان فداکار و چهره سال ۹۹ استان تجلیل کرد

یزد- ایرنا- استاندار یزد از علیرضا کریمی یکی از جوانان فداکار شهر زارچ این استان که با نجات جان کودک هشت ساله زاهدانی بهمن ماه سال گذشته در حمله سگ‌های ولگرد به عنوان چهره سال ۹۹ انتخاب شد، قدردانی کرد.

به گزارش روز یکشنبه اداره‌کل روابط عمومی استانداری یزد، محمدعلی طالبی با اشاره به اقدام این جوان گفت: اقدام آقای کریمی بسیار بزرگ و ارشمند است  و گاهی عمق و بزرگی یک اقدام زمانی مشخص می‌شود که فرد در آن موقعیت و شرایط ویژه قرار گیرد و بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

وی درباره انتخاب این جوان فداکار  به عنوان چهره سال ۹۹ با رای و نظر مردم افزود : این انتخاب، نشان دهنده تکریم و قدرشناسی مردم از افرادی است که متعهدانه و ایثارگرانه نسبت به موضوع پیرامون خود واکنش نشان می‌دهند.

استاندار یزد بر معرفی چهره‌های فداکار و ایثارگر استان هم تأکید کرد و گفت : کار این جوان به دور از نگاه قومیتی و مذهبی بود و افتخاری برای استان به شمار می‌آید.

جوان یادشده ۳۰ بهمن پارسال هنگام بازگشت به منزل از محل کارش با  حمله سگ‌های ولگرد به کودک هشت ساله زاهدانی در گودی یک ساختمان نیمه ساز مواجه شد و بلافاصله برای نجات جان این کودک اقدام کرد و متحمل جراحت شد و جان این همنوع خود را از مرگ حتمی نجات دهد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =