مرزنشیان نباید از سهمیه سوخت محروم شوند

کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه هیچ مرزنشینی نباید از سهمیه سوخت محروم شود، گفت: متولیان در سریعترین زمان، لیست اختصاص سهمیه سوخت به خانوارهای مرزنشین استان تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسین خوش اقبال روز یکشنبه در نشست ویژه با بخشداران روستاهای مرزی تاکید کرد: توقع از بخشداران اینکه هر چه زودتر لیست مرزنشینان برای دریافت سهمیه سوخت را تکمیل و اشکلات موجود را رفع کنند.

وی با اشاره به برخورداری بیش از ۲۰ هزار نفر از مرزنشینان استان از سهمیه سوخت، افزود: سهمیه مرزنشینان عدد کمی نیست و پرداخت آن در رضایتمندی و حمایت از مرزنشینان و طبقات کم برخوردار بویژه در شرایط اقتصادی امروز بسیار اثرگذار خواهد بود.

معاون استاندار کرمانشاه با بیان اینکه نباید هیچ مرزنشینی از سهمیه سوخت محروم بماند، تاکید کرد: مناطق مرزی استان در جنگ تحمیلی با بیشترین خسارت ها روبرو بودند از این رو برای جبران محرومیت‌های آنها باید تلاش مضاعفی کرد.

خوش اقبال از فرمانداران و مدیران ادارات صنعت، معدن و تجارت در شهرستان های مرزی نیز خواست که نسبت به تکمیل لیست خانوارهای مرزنشین و برطرف شدن اشکالات در تخصیص سهمیه سوخت برای مرزنشینان اهتمام جدی داشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =