قاچاقچی حرفه‌ای موادمخدر در عملیات مشترک پلیس سمنان دستگیر شد

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: پلیس استان در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان ۳۵۱کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک از یک مخفیگاه کشف و یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر را دستگیر کرد.

به گزارش ایرنا، سردار عبدالله حسنی روز یکشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در اقدام های تخصصی و اطلاعاتی خود یکی از سوداگران مرگ و قاچاقچیان حرفه‌ای موادمخدر در شرق کشور را شناسایی کردند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات ماموران خبره و کارکشته پلیس مشخص شد متهم مقادیر قابل توجهی مواد را در مخفیگاهش در یکی از روستاهای شهرستان خاش سیستان و بلوچستان دپو کرده تا در زمان مناسب آن را توزیع کند.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: با هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی از سوی مأموران پلیس، مخفیگاه این قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و او دستگیر شد.

وی یادآور شد: ۷۶ باند قاچاق مواد مخدر سال گذشته در استان سمنان با هوشیاری و تحقیقات پلیس استان متلاشی و ۱۴ تُن و ۱۱۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

حسنی اظهار داشت: تامین و ارتقای نظم و امنیت جامعه وظیفه ذاتی پلیس است و نیروی انتظامی اخلال در نظم و امنیت اجتماعی را برنمی‌تابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =