فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسداری را فرهنگ مجاهدت پیوسته در راه خدا توصیف کرد و گفت: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت‌های سپاه و بسیج براساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه،  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعین حرم و امنیت ایران اسلامی، پاسداری را فرهنگ و نعمتی بی‌بدیل از جانب خداوند متعال توصیف و تصریح کرد: پاسداری فرهنگ جهاد پیوسته در راه خداست و جهاد در راه خدا تعطیل شدنی نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهاد برابر دنیاگرایی، فتنه، نفوذ و تحریف را رسالتی خطیر و مهم توصیف و خاطرنشان کرد: برای شکستن سلطه و اراده فکری دشمن، راه و مسیری جز جهاد کبیر نیست.

حاجی‌صادقی در ادامه تصریح کرد: سنگرنشینی انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداری از این انقلاب الهام بخش برابر فتنه‌ها و توطئه‌های استکبار پایان‌ناپذیر است.

وی افزود: فلسفه وجودی و رسالت پاسداری سپاه تغییرناپذیر است اما ماموریت‌های سپاه و بسیج براساس اقتضائات زمان دچار تغییر خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه اقتدار امروز نظام ولایی ایران اسلامی را ثمره حضور، همراهی و نقش‌آفرینی مردم عنوان و اظهار کرد: امروز صیانت از انقلاب اسلامی که اسلام ناب را زنده کرده و حیاتی دوباره بخشیده است در هر عرصه‌ای باشد جلوه‌های پاسداری در آن متجلی می‌شود.

حاجی‌صادقی با قدردانی از زحمات و خدمات سردار قریشی درمدت تصدی مسئولیت معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: سردار قریشی عزیز ما در طی مدت حضور در سپاه روحیه اخلاص و ولایتمداری را در تمامی عرصه‌ها حفظ کرده‌اند و همواره با روحیه جهادی به انجام ماموریت‌های خود پرداخته‌اند.

وی در توصیف معاون هماهنگ کننده جدید نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز یادآور شد: سردار فرجیان‌زاده از فرماندهان ایثارگر و جهادگر ما هستند و امیدواریم با روحیات دینی، انقلابی و معرفتی که ایشان را با آنها می‌شناسیم و سوابق درخشان صف و ستادی و قدرت مدیریتی، ماموریت‌های مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه را دنبال کنند.

سردار پاسدار سید قاسم قریشی در این مراسم اخلاص، معنویت، ولایتمداری مجاهدت و عمل انقلابی را از وجوه ممتاز و برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: امروز مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در تعامل و همراهی کامل با مجموعه فرماندهی قرار دارد.

سردار فرجیان‌زاده نیز در این مراسم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان امید مستضعفان جهان و خاری در چشم دشمنان نام برد و تصریح کرد: باگذشت بیش از چهار دهه از کلام نورانی حضرت امام (ره) که «اگر سپاه نبود کشور هم نبود»  و با مشاهده روند توطئه‌ها، فتنه‌ها و تحریم‌های دشمنان روز به روز عمق نگاه بنیانگذار انقلاب اسلامی و یقین ما به این فرمایش بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: نمایندگی ولی فقیه در سپاه که استمرار دهنده امامت و ولایت در سپاه است امروز رسالت پاسداری از هویت مکتبی و اعتلای معرفت دینی و بصیرت پاسداران و بسیجیان را برعهده دارد.

سردار فرجیان‌زاده معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه شد

آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه و معاونین و هیات رییسه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه و جمعی از مسئولین نمایندگی ولی فقیه در نیروها و رده‌ها در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد.

در این مراسم با تجلیل از خدمات سرتیپ پاسدار سیدقاسم قریشی در مدت تصدی مسئولیت، سرتیپ پاسدار سعید فرجیان‌زاده به سمت معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه منصوب شد.

بنابراین گزارش سردار فرجیان‌زاده پیش از این معاون اجرایی سپاه بود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =