۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۶
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 84283457
۰ نفر

برچسب‌ها

صف های مرغ از میادین میوه و تره بار تهران برچیده شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: هم اکنون وضعیت بازار مرغ به حالت طبیعی برگشته است و هیچ صفی در میادین میوه و تره بار پایتخت وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، حشمت‌اله عسگری روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: دیروز در مجموع هزار و ۱۰۰ تُن مرغ وارد استان تهران و توزیع شد.

وی ادامه داد: امروز هم هزار و ۴۰۰ تُن دیگر مرغ وارد استان شد که ۳۰۰ تُن آن در شهرستان‌های استان و ۳۰۰ تُن نیز در میادین سطح شهر تهران توزیع شد.

به گفته عسگری، بقیه مرغ‌ها نیز در اختیار مجموعه واحدهای صنفی برای توزیع قرار گرفت.

محدودیت توزیع مرغ به واحدهای صنفی برداشته شد

معاون استاندار تهران گفت: در روزهای گذشته ما محدودیت توزیع مرغ در بین واحدهای صنفی را داشتیم و برای هر واحد صنفی بین ۵۰۰ کیلو تا یک تُن در نظر گرفته بودیم، اما دیگر به دلیل وفور این محصول، محدودیت‌ها برداشته شد.

عسگری افزود: هر واحد صنفی به هر اندازه که مرغ بخواهد می تواند از میدان بهمن تحویل بگیرد و مازاد مرغ نیز توسط دولت خریداری و منجمد می شود.

وی با اشاره به بازدید اخیر خود از میادین میوه و تره بار تهران گفت: در این بازدید هیچ گونه صفی در میادین مشاهده نشد و اعلام می کنم که در حال حاضر عرضه مرغ در تهران به حالت عادی و طبیعی درآمده است.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته صف های طولانی خرید مرغ در میادین میوه و تره بار شهر تهران در شبکه های اجتماعی به صورت گسترده منتشر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =