۱۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۶
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 84283455
۱ نفر

برچسب‌ها

۱۱ بیمار کرونایی در بیمارستان جویبار بستری شدند

ساری – ایرنا – فرماندار جویبار نارنجی شدن وضعیت کرونایی این شهرستان را ناشی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شلوغی بازار شب عید دانست و گفت : هم اکنون ۱۱ بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی این شهرستان بستری هستند.

سید علی اسد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه شهرستان جویبار از رنگ زرد کرونایی به رنگ نارنجی تغییر کرد، افزود: بارها تاکید کرده ایم که شرایط پایدار نیست و هر لحظه ممکن است تا شاهد افزایش بستری بیماران کرونایی در سطح این شهرستان باشیم.

وی با اعلام اینکه در روز گذشته هشت بیمار کرونایی در بیمارستان عزیزی جویبار بستری شدند، گفت: با پرهیز از دورهمی های خانوادگی، جلوگیری از تجمعات ، رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بار دیگر می توانیم به تغییر رنگ کرونایی در این شهرستان کمک کنیم.

فرماندار جویبار با بیان اینکه متاسفانه قبل از ایام عید رعایت پروتکل های بهداشتی کاهش یافته بود، افزود : مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند مانع از انتشار ویروس کرونا شوند بنابراین از شهروندان می خواهیم تا همچنان فاصله گذاری اجتماعی با حساسیت بالاتری رعایت و حتما از ماسک استفاده کنند.

وی همچنین از درگیری برخی از روستاهای شهرستان با کرونا در ایام عید خبر داد و گفت : ۲ روستا در سطح این شهرستان بیش تر درگیر این بیماری شده اند و هم اکنون در بخش مرکزی روستای سروکلا و در بخش گیلخواران هم روستای انارمز بیش از روستاهای دیگر درگیر بیماری کرونا هستند و تعداد بیماران در این دو روستا بیشتر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha