رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به کرونا مبتلا شد

مشهد- ایرنا- مدیر عامل مجمع خیران سلامت مشهد از ابتلای رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اعضای خانواده وی به کرونای جهش یافته خبر داد.

علیرضا کلاهان شنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: دکتر "محمدحسین بحرینی" رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و اعضای خانواده وی که مبتلا به کرونای جهش یافته هستند مراحل درمانی را طی می‌کنند.
وی افزود: این در حالی است که ایشان به دلیل شرکت در جلسات و تماس با افراد مختلف می بایست در اولویت دریافت واکسن کرونا می بود اما از اختیارات خود در این زمینه استفاده نکرد و با ازخودگذشتگی در گروه هدف دریافت واکسن کرونا  قرار نگرفت.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیش از ۹ هزار دانشجو و حدود ۲۵ هزار کارمند بهداشتی و درمانی، هم اکنون به عنوان قطب پزشکی شمال شرق کشور مطرح است.
تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر از کادر بهداشتی و درمانی زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد واکسن کرونا دریافت کرده اند، این رقم به جز واکسن هایی است که به بیماران خاص، پاکبانان، غسال ها، سالمندان و بیماران زیرپوشش بهزیستی و ایثارگران تزریق شده است.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون یک میلیون و ۹۲۰ هزار و ۳۹۴ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد جان باختگان این بیماری در کشور به ۶۲ هزار و ۹۹۹ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون یک میلیون و ۶۴۲ هزار و  ۴۱۸ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =