۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۲۷
کد خبرنگار: 1394
کد خبر: 84282932
۰ نفر

برچسب‌ها

کنترل شیوع کرونا نیازمند همکاری عمومی است

تبریز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان از امروز، بهبود وضعیت را نیازمند همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم در زمینه رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری‎‌های اجتماعی دانست.

مهدی مشایخی روز شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا در شهرستان میانه اعلام کرد: از فردا تمامی مشاغل گروه های ۲ و ۳ و ۴ شهرستان به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند شد و پس از دو هفته با اعمال نظر استان مبنی بر بهبود وضعیت شهرستان اعمال نظر می شود.

وی از پلیس راه خواست تا تمامی خودروهای سواری با پلاک های غیر بومی ورودی به شهرستان را اعمال قانون و از ورود آنها جلوگیری کند.

مشایخی تاکید کرد: ادارات خدمات رسان از مراجعه به درب منازل جهت کنتورنویسی تا ۲ هفته خودداری کرده و جایگاههای سوخت نیز نسبت به رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی اقدام لازم را اعمال کرده و نظارتها بر جایگاهها افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بر محدودیت برگزاری مراسم تشییع و تدفین با حضور بیش از ۱۵ نفر و لزوم چاپ اعلامیه های ترحیم بدون قید زمان تاکید کرد.

وی در ادامه از دستگاههای اجرایی خواست تا از پیمانکاران بخواهند تمامی شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کرده و شهرداری نیز به ازدیاد سد معبر در هسته مرکزی رسیدگی کند.

مشایخی به برگزاری جلسات ضروری ادارات با حضور حداکثر ۱۵ نفر و ممنوعیت برگزاری نماز جماعت و نماز جمعه در مساجد و امامزاده ها تاکید کرد . 

امروز بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا وضعیت کرونا در شهرستان های شبستر، هشترود و میانه قرمز شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =