سرمربی تیم نساجی: تنها هدفمان برد مقابل نفت مسجدسلیمان بود

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تنها هدفمان برد نفت مسجدسلیمان بود و خوشحالم بچه‌های ما آنچه که انتظار داشتم انجام دادند.

به گزارش ایرنا، ساکت الهامی شامگاه شنبه در نشست خبری پس از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان بیان کرد: بازی بسیار سخت و پرفشاری برای هر ۲ تیم بود اما با توجه به اهمیت سه امتیاز این دیدار، تمهیدات ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته بودیم.

وی با بیان اینکه این برد برای ما مهمتر از سه امتیاز در جدول بود افزود: سه امتیاز باارزش این دیدار را به هواداران مان هدیه می‌کنیم؛ آنها ابتدای فصل در سختی و رنج بودند اما خوشحالم که توانستیم با این برد محبت هواداران را جبران کنیم.

سرمربی تیم نساجی گفت: بازیکنان ما بیشترین نقش را در این برد داشتند که دست تک تک آنها را می‌بوسم و به شرف‌شان درود می‌فرستم. همچنین دعای هواداران بدرقه راه ما بود و توانستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی افزود: تیم نفت مسجدسلیمان جزو تیم‌هایی است که در شهر خود یک میزبان واقعی است. تیمی که سه گل به سپاهان می‌زند، از پرسپولیس و استقلال امتیاز می‌گیرد و با وجود ۱۰ نفره بودن تا دقیقه ۹۵ از تراکتورسازی جلو است، جزو تیم‌های با هویت برای یک شهر است. 

الهامی با بیان اینکه نفت برای مسجد سلیمان مانند صنعت نفت برای آبادان، نساجی برای قائمشهر، تراکتور برای آذربایجان و ملوان برای انزلی است که هویت دارند گفت: همانگونه که حدس می‌زدم حریف بازی را با احتیاط شروع کرد اما در نهایت توانستیم به گل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: شروع کردن سال با برد برای هواداران ما که در کل فصل در سختی بودند، بسیار خوب و التیام آور بود و امیدوارم در ادامه راه بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم.

دیدار تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران که عصر روز شنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شد با برد ۲ بر صفر نساجی به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =