۱۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۰
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84282820
۰ نفر

برچسب‌ها

مربی تیم پدیده: پنالتی ما دیده نشد

مشهد- ایرنا- مربی تیم فوتبال پدیده گفت: بازیکن تیم حریف خطای صد درصدی انجام داد و پنالتی ما خراب و حق تیم ما ضایع شد که به این امر معترض هستیم.

وحید فاضلی شامگاه شنبه در نشست خبری بعد از بازی تیم های پدیده و پرسپولیس در مشهد اظهار داشت:‌ در نیمه نخست داوری خوب بود اما داور در نیمه دوم با خطاهایی که گرفت باعث شد تیم حریف بر ما مسلط شود و حال آنکه انتظار می رفت داورها در مدیریت جریان بازی دقت کنند.

وی ادامه داد: درود به شرف بازیکنان باغیرت تیم ما که جانانه جنگیدند. طبق برنامه جلو رفتیم راهبرد خیلی خوبی داشتیم. با برنامه بازی کردیم و گل اول را هم زدیم.

مربی تیم پدیده اظهار داشت: پرسپولیس حریف قابل احترام و تیم بزرگی است و از نیم فصل اول بهتر بازی می‌کند. البته ما می توانستیم توسط بایرامی گل دوم را هم بزنیم که اگر گل می‌شد جریان بازی تغییر می‌کرد. همچنین بعد از گل پرسپولیس هم در ضد حمله می‌توانستیم به گل رسیده و برنده بیرون بیاییم.

فاضلی افزود: ما برنامه داشتیم که از جلو هم پرس کنیم اما در جاهایی هم ناخواسته عقب نشستیم.

وی در خصوص عمدی بودن بلندی چمن ورزشگاه امام رضا(ع) که سرمربی پرسپولیس مطرح کرده بود، ‌ گفت: چنین چیزی را تایید نمی‌کنیم و برنامه ریزی شده نبود. ما هم خواستیم روی زمین بازی کنیم و از روی زمین به گل رسیدیم.

دیدار تیم های فوتبال پدیده و پرسپولیس در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر با نتیجه تساوی یک بر یک در مشهد پایان یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =