تردد در جاده‌های خوزستان ۹ درصد کاهش یافت

اهواز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: تردد در جاده‌های خوزستان در ۱۳ روز فروردین سال ۱۴۰۰ نسبت به ۱۳ روز منتهی به پایان اسفند پارسال کاهش ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا بیان کرد: از اول تا ۱۳ فروردین امسال تردد بیش از ۶ میلیون خودرو در جاده‌های خوزستان به ثبت رسید که این میزان در مقایسه با ۱۳ روز پایانی اسفند ۹۹، کاهش ۹ درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: خروجی وسایل نقلیه از خوزستان در بازده زمانی اول تا ۱۳ فروردین امسال ۱۷۴ هزارو ۷۴۸ تردد بود که در مقایسه با روزهای پایانی اسفند پارسال ۱۲ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان اینکه ورود وسایل نقلیه در ۱۳ روز نخست امسال به خوزستان در مقایسه با ۱۳ روز پایانی اسفند پارسال ۶ درصد کاهش داشته است گفت: از ابتدای امسال تا ۱۳ فروردین ۱۶۵ هزار و ۱۴۶ وسیله نقلیه وارد خوزستان شد.

بهرامی نیا ادامه داد: بیشترین ترددهای ندر این مدت در سه راهی آغاجاری - بهبهان ، مسیر رفت و برگشت ماهشهر - بندر امام خمینی (ره) و جاده ملاثانی به اهواز به ثبت رسیده است.

خوزستان دارای ۱۷ هزار و ۱۳۵ کیلومتر جاده است که از این میزان ۱۲ هزار و ۱۵۱ کیلومتر راه روستایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =