قیمت پرتقال تنظیم بازار در قزوین کاهش یافت

قزوین – ایرنا - مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان قزوین گفت: از فردا ۱۵ فروردین ماه پرتقال تنظیم بازار با هزار تومان کاهش به قیمت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

به گزارش ایرنا، هادی طاهرخانی روز شنبه با بیان این مطلب، افزود: طرح توزیع میوه تنظیم بازار ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ از ۲۶ اسفند ماه در سطح استان قزوین آغاز شد.

 مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان و مباشر توزیع میوه تنظیم بازار استان قزوین بیان داشت: به منظور تأمین رفاه شهروندان، پرتقال با قیمت هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب زرد هر کیلو ۹ هزار و ۵۰۰ تومان و سیب قرمز هر کیلو هشت هزار و ۵۰۰ تومان در سطح استان عرضه شد.

وی اضافه کرد: در جلسه ستاد تنظم بازار استان که امروز در استانداری قزوین برگزار شد، قیمت هر کیلو پرتقال ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان مصوب گردید.

 این مسئول یادآور شد: میوه تنظیم بازار همچنان در کلیه مراکز توزیع میوه تنظیم بازار در استان قزوین به قیمت مصوب عرضه می شود و شهروندان می توانند از غرفه های سطح شهر نسبت به تامین میوه تنظیم بازار اقدام نمایند.

امسال سهمیه تخصیصی پرتقال استان ۸۰۰ تن و سیب ۴۰۰ تن در نظر گرفته شده بود که از این میزان تاکنون ۶۱۸ تن پرتقال و ۳۸۱ تن سیب توزیع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =